Húsvéti készülődés - nyitott műhely

2024 március 27.-én a Határokon Túli Magyarságért Alapítvány meghívására a Pannon Magyar Házba vittük el a Tulipános szép virágom c. kamarakiállításunkat, valamint egy Húsvéti készülődés nyitott műhely programot szerveztünk.

Kézműves foglalkozásokkal, bemutatókkal vártuk az érdeklődőket, az egyesület tagjait, barátokat és ismerősöket. Igazi családias légkörben zajlott a nap, a méhviasz illata, a lekváros kalács íze az elkészült alkotások öröme töltötte be a délutánt. Viaszos tojásokat írtunk, berzseltünk, a kisebbek tojás puzzle próbáltak kirakni, vagy színeztek, míg a nagyobbak akár gyöngyös tojással is próbálkozhattak. Az örömteli nyüzsgést az estére hírdetett erdélyi születésű fafaragónk Keresztes Levente kiállítás megnyitójával tettük még teljesebbé.  Hegedűszóval, később fúvósokkal köszöntöttük a vendégeket, aztán az egyesület Elnöke nyitotta meg a  gyönyörű alkotásokkal teli kiállítást.